Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Mikronezya

Mikronezya'da satılık emlak

Mikronezya Federal Devletleri, Okyanusya'nın bir ada eyaletidir. Caroline Adaları'nın orta ve doğu kesiminde, kuzeyde Marianne Adaları, doğuda Marshall Adaları ve Kiribati, güneyde Papua Yeni Gine, Solomon Adaları ve Nauru ve batıda Palau arasında yer alırlar.

Federasyonu oluşturan eyaletler batıdan doğuya Yap, Chuuk, Pohnpei ve Kosrae'dir.

Palikir, belediyesinde yaklaşık 7,321 nüfusa sahip küçük bir kasabadır ve Mikronezya Federal Devletleri'nin başkentidir.

Pohnpei adasında bulunan kasaba, Kolonia'nın yerini aldığı 1989 yılından bu yana başkent olmuştur.

Mikronezya'da satılık mülk satın almaya karar vermek alışılmadık ama imkansız olmayan bir seçimdir.

Mikronezya Federal Devletleri, yabancı yatırımlara açık olmaları nedeniyle dünyanın en düşük puana sahip ülkeleri arasında yer almaya devam ediyor. Mikronezya Federal Devletleri'nin Yabancı Yatırım Yasası'nın oluşturulması ve uygulanması, hem ulusal hükümetin hem de dört eyalet hükümetinin her birinin sorumluluğundadır. Mikronezya'da satılık emlak satın almaya karar veren ve yatırım yapan bir yabancının süreci uzun, pahalı, kafa karıştırıcı olabilir ve duruma göre değişebilir. Ulusal hukuk bazı genel yönergeler sağlasa da, eyaletlerin yasaları yabancı yatırıma izin verdikleri alanlarda, yabancı yatırım lisansının verildiği süreçte ve mülkiyet kurallarında büyük farklılıklar gösterir. Bir yatırımcı, Mikronezya'da satış için iş yapmayı veya mülk satın almayı planladığı her eyalet için bir izin almalıdır.

Yabancı toprak mülkiyetine izin verilmez ve kiralama koşulları münhasıran devlet düzeyinde kontrol edilir. Kosrae kanunu 55 yıllık kira bedelinin 55 yıl daha yenilenmesine izin verir, Chuuk yasası 99 yıla kadar, Pohnpei 55 yıla kadar yenilenebilir 99 yıla, Yap 100 yıldan fazla olmamak üzere ve FSM ulusal hükümeti yukarı 99 yıla kadar.

  •  
    Mikronezya'ya taşınıyorum. Soyulur ve Mikronezya'da yaşar.

        Bir cennet mi arıyorsunuz, ancak alternatif olmak mı istiyorsunuz? Hayatınızı kökten değiştirmek mi istiyorsunuz, ancak bunun doğru seçim olup olmadığını bilmiyor musunuz? Olağan günlük rutinden bıktınız mı? Kolay dinlenebilirsiniz, çünkü doğru yerdesiniz! Realigro olarak biz, tam olarak b ...

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB